Tere tulemast itfoorum.ee portaali!

Tere tulemast meie foorumitele, mis on ühendab endas toredaid inimesi, ideid ja põnevust. Palun registreeruge, kui soovite osaleda.

Liitumiseks meiega on teil mitmeid võimalusi, võite luua konto või liituda mõne sotsiaalmeedia kontoga.

Loo konto

Smart Watch'i Setup

Collapse
X
 
  • Aeg
  • Show
Puhasta kõik
uued postitused
  • reine
    IT huviline
    • Feb 2022
    • 38

    Smart Watch'i Setup

    Näpin Hiinast ostetud SmartWatch'i - URL'i valimisel ei saa oma sõrmega kuidagi pihta tähtedele. Ehk on kuskil hea nõuanne.
  • inspire
    IT huviline
    • Feb 2022
    • 106

    #2
    Tere,
    olen Apple kella kasutaja algusest peale. Seega teiste kellade kohta ei oska öelda, kuid....
    ma ei ole seni sellisele tasemele veel tõusnud või laskunud, et kasutada nutikella veebis surfamiseks.
    Kiire guugeldamine andis sellise lingi minu kellale:
    With watchOS 5, Apple has added support for WebKit, which is designed to allow you to view content from the web right on your wrist, something...

    WebKit on tuttav teema, selle abiga saab veebi tea söödavaks masinatele, mis sedsa muidu ei oska (näiteks Sati enigma2 boksid).
    See on vana iOS peal ja kõik isegi töötas. Vaatamine nagu läbi lukuaugu. Kuid asi oleks parem, kui veebileht oleks sellele tegevusele optimeeritud.
    Ma arvan, et kui teeks ise veebilehe, mis on spetsiaalselt kellaga surfamiseks mõeldud, oleks asi ilmselt parem.
    Ma võiks oma serverisse prooviks mõne sellise nikerdada. Kuigi meelsamini kasutavad nutikella omanikud ilmselt spetsiaalseid selleks mõeldud äppe.
    Kui see kell on Hiina noname mudel, siis oleks vaja teada konkreetset mudelit Võib-olla saab vastuse guugeldades. Aga veel parem oleks, kui vastab sama mudeli kasutaja.

    Kommentaar

    • reine
      IT huviline
      • Feb 2022
      • 38

      #3
      Hiinaka mudeleid olen seni otsinud piltidelt - sellist kolme 9-ikooniga menüü pilti ei ole seni leidnud - ehk on Mediatek'oma - aga Windows 10 USB driver hiinaka sisse ei saanud.
      Last edited by reine; 16. February 2022, 08:21.

      Kommentaar

      • reine
        IT huviline
        • Feb 2022
        • 38

        #4
        Pin-koodi sain hõlpsamalt sisse, kui pöörasin kellal jalad ülespidi, siis nägin - kui 0-klahv sõrme lähenedes siniseks muutus ja nii neli korda ja pin kood oligi sees.
        Last edited by reine; 16. February 2022, 08:22.

        Kommentaar

        • reine
          IT huviline
          • Feb 2022
          • 38

          #5
          URL-valimisel on olukord keerulisem, sest seal on sama klahvi all mitu tähte - ei saa neile pihta, kuna kaovad kiiresti pildilt.

          Kommentaar

          • reine
            IT huviline
            • Feb 2022
            • 38

            #6
            Minul käib siin kodus Wamp64(Apache) WEB-server. .Koduleht on seni ilma URL-ita WAN IP kaudu kättesaadav. Kui huvi on vaadata - saadan lingi.

            Kommentaar

            • reine
              IT huviline
              • Feb 2022
              • 38

              #7
              Panin sisse MicroSD-mälukaardi - loeb fail-süsteemi, mängib mp3-faile, pilet näitab nii gif, jpg kui ka png formaadis, videosid ei näita - andsin ette faile mp4, avi ja mov formaadis - ei midagi - vaikus.
              Last edited by reine; 16. February 2022, 08:23.

              Kommentaar

              • reine
                IT huviline
                • Feb 2022
                • 38

                #8
                Minu koduleht on koduarvuti WB-serveris - Wamp64 Apache 5.0. URL'i ei ole - kui tekib huvi seda vaadata - saadan WAN-IP lingi.
                Last edited by reine; 16. February 2022, 08:23.

                Kommentaar

                • inspire
                  IT huviline
                  • Feb 2022
                  • 106

                  #9
                  Üldiselt, ma ei näe ühtegi põhjust, miks ma peaksin URL'i üle nutikella vaatama (läbi lukuaugu, nii pisikeselt ekraanilt). Oskad Sa mõne põhjuse tuua? Kõike seda saab ju läbi telefoni palju paremini ja mugavamalt teha. Kui teha mingid oma veebilehe käivitatavad skriptid, millele saan ainult ise ligi, siis ma saan veel aru, aga ikkagi on seda parem üle telefoni teha. Aga mõte ise on võib-olla mõtlemist väärt! Ehk ma tulevikus ilmselt proovin omale mõne spetsiaalselt kellale tehtud veebilehe oma serverisse panna proovimiseks. Võib-olla on tõesti jumet!? Kui Sul on seal midagi huvitavat, võid ju oma URL jagada, või siis kirjelda, mis otstarbeline see leht on. Oleks huvitav teada!

                  Kommentaar


                  • reine
                    reine commented
                    Editing a comment
                    Põhjuseks on lihtsalt huvi, et kas saan sellega hakkama - kui sain , siis on süda rahule ja teema unustatud.
                    Seni on hiinakaga probleemideks jäänud internetti ühendamine, telefon mälukaardilt failsüsteem, pildid ja muusika töötavad, jäänud on veel internet ja videod - nii avi, kui mp4 ja mov formaagis faili käivitades järgneb vaikus.
                    Internetist vaatan suurel 59" ekraanil.

                  • reine
                    reine commented
                    Editing a comment
                    Minu kodulehe link: avaldan selle soovi korral.

                    See on kätteasaadav, kui mu koduserver parasjagu töös on.
                    Last edited by reine; 18. February 2022, 13:39.
                • reine
                  IT huviline
                  • Feb 2022
                  • 38

                  #10
                  Vaatasin, et oled ka sa-TV huviline, sama ka mina aastast 1993. Esimene antenn oli pöörav 1,6m otsefookusega, esimene tuuner oli mingi Nokia (kõik kokku maksis 11000 EEK'i).
                  Tegelesin koos Slovakkia sat-huvilistega algul smartkaardide programmeerimisega, hiljem kui koodsdüsteemid muutsid keerukamaks läks nende lahtimurdmine ja ka kaarditoorikute hankimine kulukaks.
                  Seejärel kirjutasin Visual Basic'us spets programmi, mis luges otse satelliidilt transportstriimi, sealt pusisime lahti koodivahetused ja ka koodid jne ja jne.
                  Last edited by reine; 17. February 2022, 14:31.

                  Kommentaar

                  • reine
                    IT huviline
                    • Feb 2022
                    • 38

                    #11
                    Praegu on Samsung LG 49" telekas kõik tuunerid sees, 90 cm 42E - 24W pöörav antenn on rõdul, - seisab juba pikemat aega Astra peal, SatTV digiboksid tolmavad kasututult.
                    Endised Sat-TV fännid on nüüd kõik IpTv fännid , jagavad playliste omavahel.
                    Proovisin ka Bulgaaria ja Valgevene playlisti, aga nii see jäi.
                    Proovisin ka LeezTV'd.
                    Kui on täpsemalt huvi, küsi.

                    Kommentaar

                    • reine
                      IT huviline
                      • Feb 2022
                      • 38

                      #12
                      Kas vaatasid minu kodulehte mobiili või arvutiga?

                      Kommentaar

                      • inspire
                        IT huviline
                        • Feb 2022
                        • 106

                        #13
                        Tänan, vaatasin ära! Ma arvan, et kellaga pole seda vaja vaadata, aga muidu kena kõik. Kellale peaks midagi teistsugust välja mõtlema! Ma mõtlen korra sellele.
                        Mul omal on server pilves, see töötab 24/7. Iga kell võin soovi korral mobiilist uuendada, peatada, ehitada, mida igane ja kust iganes. Panen ühe ajutise lingi, pärast kui oled ära vaadanud, kustutan lingi ära:
                        Edit. Link kustutatud (nii on parem).

                        Sinu veebilehe kohta - soovitan piltidele teha tagasi lingi, nii et ei peaks back nupuga brauserist tagasi minema, vaid klikates pildile läheks tagasi eelmisele lehele automaatselt vms. - seda selleks, et oleks mugavam surfata. Aga eks Sa ise tead paremini, lihtsalt üks soovitus, mida ei pea järgima.
                        Last edited by inspire; 28. February 2022, 18:37.

                        Kommentaar

                        • reine
                          IT huviline
                          • Feb 2022
                          • 38

                          #14
                          Alustasin tagasinuppude panemist - praegu on tehtud vähe - autohome, aed 2007-2009
                          Märkasin seda väljahüppamist, kui vaatasin oma S8 moblas. Windows Edges piisas tagasinoolest vasakul ülal nurgas.
                          Vaatasin Sinu veebilehte, ei oska midagi - teema on võõras.
                          Oma veebilehte alustasin eesmärgil õppida HTML (html5, ja, css, php, mysql) progemist ja kuna mingit teemat justkui ei olnud,
                          siis vaadates vahetevahel oma fotode lasu, alustasin albumite koostamist.

                          Kommentaar

                          • reine
                            IT huviline
                            • Feb 2022
                            • 38

                            #15
                            Minu poja(52) pere lendab kolmapäeval Kanaari saartele.
                            Tema ajab seda autohome rendiäri ja roolib Carstop'i Viimsi Autoteenindust Muuli tee 12 - alates aastast 2000.
                            Last edited by reine; 18. February 2022, 12:31.

                            Kommentaar

                            Töötlen...