Teade

Collapse
No announcement yet.

[Õpetus] Kuidas vastavalt kellaajale automaatselt Apple Watchi välimust muuta

Collapse
X
 
 • Filter
 • Aeg
 • Show
Puhasta kõik
uued postitused

 • [Õpetus] Kuidas vastavalt kellaajale automaatselt Apple Watchi välimust muuta

  Olenevalt olukorrast ja käsil olevast tegevusest on osad Apple Watchi kella välimused paremad kasutada kui teised. Näiteks sportides on hea omada tervisenäitajatest ülevaadet, samas kui viisaka välimuse juurde sobib paremini klassikaline kella välimus.

  Apple Watchil on olemas võimalus sõltuvalt kellaajast seda automaatselt teha. Selle jaoks kasuta Apple Shortcuts rakendust, mille leiad oma telefonist.

  Kui tahad muudatuse teha vastavalt kellaajale, siis vali rakendusest Automation -> Create Personal Automation -> Time of Day.
  Järgmisel lehel saad määrata endale sobiva aja ning sealt edasi otsida kellaga seotud tegevusi. Viimase jaoks on kõige mugavam kasutada lehe allservas paiknevat otsinguriba – kui sisestada sinna “watch”, ilmuvad ekraanile erinevad nutikellaga seotud tegevuste valikud.

  Nimekirjast vali “Set Watch Face” ja seejärel saad määrata, milline kella välimus vastaval kellajal aktiveeritakse. Edasi saad määrata, kas soovid, et enne automaatse tegevuse alustamist annaks rakendus sellest teada või mitte.
Võta ühendust

Kui sul tekkis küsimusi või on mõni ettepanek, siis edasta need aadressile: info@itfoorum.ee

Kui oled firma PR spetsialist ning soovid avaldada meie kaudu firmateateid, mis kuuluvad infotehnoloogia valdkonda, siis edasta need press@itfoorum.ee.

Kui aga sul tekkis probleem itfoorum.ee kasutamisega ja soovid abi saada, siis edasta päring admin@itfoorum.ee.

Oleme sotsiaalmeedias

Facebook

YouTube

Discord

TikTok

Ajalugu
Oktoober 2021 - Alustab itfoorum.ee
Töötlen...
X