Tere tulemast itfoorum.ee portaali!

Tere tulemast meie foorumitele, mis on ühendab endas toredaid inimesi, ideid ja põnevust. Palun registreeruge, kui soovite osaleda.

Liitumiseks meiega on teil mitmeid võimalusi, võite luua konto või liituda mõne sotsiaalmeedia kontoga.

Loo konto

[Kampaania] 100 € otse Sinu paypal kontole!

Collapse
X
 
  • Aeg
  • Show
Puhasta kõik
uued postitused
  • Mikk
    Saidi haldaja ja asutaja
    • Oct 2021
    • 331

    [Kampaania] 100 € otse Sinu paypal kontole!

    TOP Postitaja

    Kuidas kampaanias osaleda:
    1) Postita kas vastuseid või uusi teemasi.
    2) Statistika näitab ära, kes on postitanud rohkem - ekraanitõmmis tehakse kampaania lõpus AJP paneelist.
    3) Spämm ei ole tolereeritav.
    4. Jutusta ja/või kirjuta uusi postitusi huvi pakkuval teemal.

    Kuidas toimib auhinna väljastamine:
    Võitjaks loetakse kasutajat, kellel on rohkem postitusi foorumis;
    Auhinna väljastamine toimub paypal kontole;
    Auhinnaks on 100 €;
    Kampaania kestab vahemikus 13.02.2022 kuni 27.02.2022

    Reeglid:
    :!: Topeltpostitused on keelatud;
    :!: Üksikud sõnad on keelatud;
    :!: Igasugune väär keelekasutus toob kasutajale keelu kampaanias;
    :!: Sul peab olema vähemalt 25 postitust, et saada auhind omale;
  • inspire
    IT huviline
    • Feb 2022
    • 106

    #2
    Tere!
    100 € on suur raha ja 25 postitust pole just palju 😀 Kui selline postitus arvesse läheb, siis see on minu esimene postitus siin foorumis ja kavatsen igatahes osaleda selles kampaanias.
    Soovin Teile jõudu ja edu ja noh, eks siis alustame.

    Kommentaar


    • Mikk
      Mikk commented
      Editing a comment
      Tere! Nii kaua kuni on postitus sisuline, siis ta läheb arvesse. Postitused, mis on sisult "Lahe", "Jama" jne ei lähe arvesse ning arvestatakse manuaalselt postituste hulgast maha. Antud postitus läheb ikka arvesse - konstruktiivne tagasiside on alati oodatud. 25 postituse määr sai seetõttu pandud, siis teeb postituse sisult 4 €. Ühtlasi täname tagasiside eest!
  • inspire
    IT huviline
    • Feb 2022
    • 106

    #3
    Omalt poolt tänan samuti vastuse eest! Üks asi, mis mul silma jäi, et puudub koht enese tutvustamiseks või õigem oleks vist öelda, et koht, kus vastregistreerunud kasutaja saaks teha oma esimese postituse / tervituse foorumile.
    Kas see on vajalik? Ma arvan, et see võiks olla vabatahtlikuse alusel siiski olemas, sest mind huvitab, kes siin käib, kellega ma siin vestlen, miks keegi siia tuli, mis on kellegi taust jms.
    Loomulikult võib kasutaja jääda anonüümseks, ei pea olema reegel, et seda esimest postitust sinna teha. Aga tore oleks ju teada, et näiteks Jaan on Jaan Tallinn või Kotkas on Taavi Kotkas jne.
    Mind huvitab ka see, mis taustaga on foorumi loojad. Aga kokkuvõttes olen oma mõtte siin edasi öelnud.
    Ma loodan, et korüfeed ja proffid ei jäta võimalust kasutamata ja ka tegijad siia liituvad. Vastasel juhul ju kaoks mõte ära.
    Ja see on mu teine postitus, kuid.... ma ei tulnud siia auhinda võitma! Selle kirjutan ka siis selgelt ära, et vaid ennast huvitavatel teemadel arutama, uusi kogemusi / tutvusi / jne. jne. omandama.
    Samas- mänguline pool on alati tore ja tore on auhinda võita ja siit võiks hoopis teha ettepaneku see 100 EUR hoopis loosida. Aga eks Te ise teate paremini.
    Ma luban, et oma 25 postitust teen igal juhul kampaania vahemiku jooksul ära.
    Jõudu!

    Kommentaar


    • Mikk
      Mikk commented
      Editing a comment
      PS: Enesetutvustuse osa on tegemisel ehk siis kui vaadata foorumit lähemalt näeb Tutvustused alajaotust kõige esimesena (seal kus reeglid). Hetkel ei oska kommenteerida kas ja kuidas see tuua eraldi seisvana välja. Kui teil on ideid kuidas see paremini välja tuua võite saata mulle selle kohase privaatsõnumi - esile tõsta seda ei julgeks hetkel.

      EDIT: Muudetud foorumit natukene - tõin nüüd eraldi tutvustused välja. Vaatame, mis saab :-)
  • inspire
    IT huviline
    • Feb 2022
    • 106

    #4
    Tänan, alguses ma seda kohta ei leidnud ja nüüd on kenasti ja selgelt näha. Rohkem ma siin osas ei risusta ja ennast tutvustav postitus tuleb ka (veidi hiljem).
    Eesti on nii väike ja loodetavasti liitub siia arvestatav kahurivägi, et arutada asju selges emakeeles. Ja äkki leiate siit millalgi ka Jaani ja Kotka! ;-)

    Kommentaar

    • Mikk
      Saidi haldaja ja asutaja
      • Oct 2021
      • 331

      #5
      Tere,

      Täitus 25 postituse määr. Võitja root. Palun edastage mulle privaatsõnumi teel paypal konto aadress,

      Kommentaar

      • root
        Huviline
        • Oct 2021
        • 318

        #6
        Teen veel sisu. Puhume siia elu sisse.

        Kommentaar

        • Mikk
          Saidi haldaja ja asutaja
          • Oct 2021
          • 331

          #7
          Makse edukalt sooritatud Teie paypal kontole.

          Click image for larger version

Name:	paypal.png
Views:	121
Size:	36.0 KB
ID:	274

          Kommentaar

          • inspire
            IT huviline
            • Feb 2022
            • 106

            #8
            Et siis palju õnne ja jätka samas vaimus! Ilmselt läks auhind õigetesse kätesse ka. 😀

            Kommentaar

            Töötlen...