Teade

Collapse
No announcement yet.

Demonstratsioonid

Collapse
X

• Filter
  • Aeg
  • Show
Puhasta kõik
uued postitused

• Demonstratsioonid

See koht on vist pigem uute foorumite tutvustamiseks, aga mul on plaanis teha kaks demonstratsiooni, mis võib-olla sobivad siia ka?
    1) Raspberry Pi peal Pythonis programmeerimise programmi Thonny tutvustamiseks. Ilmselt ei vaja tutvustamist, mis asi on Thonny, sest sellega õpetati Tartu Ülikooli tasuta programmeerimise kursustel sadadele eestlastele Pythonit. Aga võib-olla on huvitav teada, et RPi sees on see juba vaikimisi installeeritud ja seda on plaanis näidata.
    2) Teen ühe demonstratsiooni robotpalliga Sphero Bolt (ostsin selle kunagi Oomipoest programmeerimise õppimiseks). Minu arvates väga vahva mänguasi. Siiani mängin aeg-ajalt sellega 😋 Teen siis midagi uut, et oleks huvitav. Loodetavasti kukub hästi välja.
    Huvitav oleks teada, kas kellelgi siin veel kumbki neist vidinatest on, aga see pole tegelikult oluline.
    Mõlemad demonstratsioonid tulevad mõne aja jooksul, sest sõidan vahepeal nädalaks puhkama ja ei saa kohe sellega tegeleda.

Kasutan WinPython 64, mis sisaldab Spider editori ja QtDesigner't akna koostamieseks.
    Thonny'it olen proovinud.

Kommentaar

Võta ühendust

Kui sul tekkis küsimusi või on mõni ettepanek, siis edasta need aadressile: info@itfoorum.ee

Kui oled firma PR spetsialist ning soovid avaldada meie kaudu firmateateid, mis kuuluvad infotehnoloogia valdkonda, siis edasta need press@itfoorum.ee.

Kui aga sul tekkis probleem itfoorum.ee kasutamisega ja soovid abi saada, siis edasta päring admin@itfoorum.ee.

Oleme sotsiaalmeedias

Facebook

YouTube

Discord

TikTok

Ajalugu
    Oktoober 2021 - Alustab itfoorum.ee
    Töötlen...
    X