Tere tulemast itfoorum.ee portaali!

Tere tulemast meie foorumitele, mis on ühendab endas toredaid inimesi, ideid ja põnevust. Palun registreeruge, kui soovite osaleda.

Liitumiseks meiega on teil mitmeid võimalusi, võite luua konto või liituda mõne sotsiaalmeedia kontoga.

Loo konto

VGA no signal

Collapse
X
 
  • Aeg
  • Show
Puhasta kõik
uued postitused
  • Hannes
    Uus kasutaja
    • Nov 2023
    • 2

    VGA no signal

    Selline mure, et ostsin täna omale üle 10a vanuse projektori aga arvuti emaplaadi VGA pessa ühendades sealt signaali kätte ei saa. Monitor on mul hdmi kaabliga videokaardi taga ja signaal olemas aga kui monitor emaplaadi VGA pessa ühendada, siis samuti signaali pole. Kas ma peaksin ostma omale VGA to hdmi adapteri ja ühendama projektori otse videolaardi taha(mis tähendab seda et siis mul poleks jälle monitoris pilti sest videolaardil ainult 1hdmi pesa) või saab ka sealt VGA pesast ikkagi signaali kuidagi välja võluda? Videolaardil on iseenesest üks VGA sarnane pesa veel(laiem kui VGA) millele ma nime anda ei oska. Biosis kuidagi enable ka seda vga pesa panna ei saa, kogu signaal on justkui videokaarti suunatud.
    vabandan kui vähe keeruline tekst sai aga ehk keegi oskab nõu anda, kus mis edasi vaadata/teha.
  • Hannes
    Uus kasutaja
    • Nov 2023
    • 2

    #2
    Lisan ka selle juurde, et emaplaadiks h410m s2h v3 ja aktiveerimata win10. Kogu Google läbi käidud aga abi pole leidnud.

    Kommentaar

    • root
      Huviline
      • Oct 2021
      • 318

      #3
      Soovitan sul teist videokaarti vaadata. Üldiselt tundub, et tegu on mingi suhteliselt vana setiga.

      Kommentaar

      Töötlen...